Teknoloji

Ücretsiz İnternet Sitesi Açabileceğiniz 5 Servis

Bugün Sizlere Ücretsiz İnternet Sitesi Açabileceğiniz 5 Servis Göstereceğim. Hemen ilk site ile başlayalım.

1) Site Adı: Blogger Site Linki: https://www.blogger.com/home

Vermiş olduğumuz ilk site de kendinize bir blog adresi açarak isterseniz ilgilendiğiniz konularla isterseniz kendinizle ilgili makaleler yazabilirsiniz. Blog sitenizi kendinize göre kişiselleştirerek sitenizi ziyaret eden kişilerin ilgisini çekebilirsiniz.

2) Site Adı: Wıx Site Linki: http://tr.wix.com/

Vermiş olduğumuz ikinci site de ise diğer blog sitesinden farklı olarak kodlama dahi bilmeden istediğiniz pek çok şeyi yapmak çok kolay ve mümkündür. Bu sitede de kendiniz tasarımınızı konuşturarak sitenizi ziyaret eden kişileri hem ürettiğiniz içerikleriniz ile hem de yapmış olduğunuz tasarımlarla kendinize hayran bırakarak sitenize tekrar tekrar girmelerini sağlayabilirsiniz.

3) Site Adı: Bedava Sitem Site Linki: http://www.bedava-sitem.com/

Sizlere vereceğim bu sitede ise tr.gg adlı alan adlarıyla istediğiniz web sitesini kurmak hem bedava hem de çok kolay bir şekilde mümkündür. Üstelik siteniz siz isteyene kadar sınırsız bir şekilde hizmet vermektedir. Bu servis sağlayıcısında pek fazla güzel temalar yapamasanız bile hazır olan temalar da dikkatinizi çekebilir.

4) Site Adı: Webdone Site Linki: https://www.webnode.com.tr/

Bu servis sağlayıcısında ise ister blog sitesi ister ise normal web sitesi kurabiliyorsunuz. Gene birbirinden güzel temalarıyla göz dolduran bir site yapmanız mümkün. Hem eğer isterseniz elektronik mağaza sitesi bile oluşturabilirsiniz. Ve söylemedi demeyin sitenize şablon seçerken güzellikler arasında kaybolacaksınız

5) Site Adı: WordPress Site Linki: https://tr.wordpress.com/

Ve geldik son sitemize bu site de ise gene bir blog veya normal bir site kurabilirsiniz. Sitenize hazır bulunan 100lerce şablonlardan istediğinizi ekleyebilirsiniz. Ve ayrıca sitenizi telefonunuzdan da kontrol edebilirsiniz. Evet, vermiş olduğum bu sitelerden kendi sitenizi açabilir, kolayca yönetebilir, şablonları değiştirebilir, sitenizin hitlerine bakabilirsiniz. Kendinize iyi bakın bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoş çakalın.