Genel Kültür

Kaçma Birader Filmi Konusu

Beyaz perdeye taşınan bir diğer komik filmlerden olan kaçma birader filmi dört mart iki bin on altı tarihinde vizyona girmiştir. Filmin süresi de bir saat kırk yedi dakikadır. Kaçma birader filminin yönetmenliğini Murat Emre Kaman ve Defne Deliormanlı üstlenmiştir. Kaçma biraderin oyuncu kadrosu ise Zafer Algöz, Emre Kaman ve Melek Baykal gibi usta oyuncu kadrosundan meydana gelmiştir. Kaçma birader filmin türü komedidir. Çekim yapıldığı ülke ise Türkiye’dir.

Kaçma birader filminin senaryosunu da Murat Kaman ve Emrah yapmıştır. Bu iki senaryocu gerçekte iki kardeştir. Kaçma biraderin başrollerinde Melek Baykal ve Zafer Algöz adlı oyuncuları göreceksiniz. Kaçma Birader Filmi Konusu dersek bu filmde sevdalı olduğu bir kız için memleketi Yozgat’ı terk edip İstanbul’a kaçan ve sonra ailesi de oğlunun peşinden İstanbul’a gitmiştir. Ailesinin İstanbul’da geçen komik anlarını ve komik hallerini izleyeceksiniz. Macera dolu ve sürprizlerle dolu bu kahkaha içeren filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Kesinlikle ailece izleyebileceğiniz bir film ve ayrıca izlerken çok eğleneceksiniz. Komedi ve macera sevenler için müthiş bir filmdir. Oyuncu kadrosunda da güçlü oyuncular yer aldığı için kaçma birader filmi de çok başarılı olmuştur. Tüm kaçma birader filminde yer alan oyuncu kadrosunu kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. İki bin on altı yılının en çok konuşulan ve en çok komedi yüklü olan film olmuştur.

Kesintisiz film izlemek isteyenler sitemize girip film sırasında kesinti ve donma yaşamadan izleyebileceklerdir. Yüz dakika boyunca keyifli ve eğlenceli dakikalar geçiriniz. Kaçma birader filminin genç oyuncuları ayrı bir komik ve memleketten oğlu için İstanbul’a gelen ailesi ise ayrı bir komiktir. Aile İstanbul sokaklarında gezerken çok komik anlar yaşayacaklardır. İyi seyirler.