Genel Kültür

Deliormanlı Filmi Konusu

Sekiz nisan iki bin on altı tarihinde vizyona girmiştir. Deliormanlı filminin yönetmenliğini Murat Şeker üstlenmektedir. Deliormanlı film oyuncularının bazıları Gürkan Uygun, Birce Akalay ve Sarp Leventoğlu’dur. Deliorman filminin türü dram ve dövüştür. Çekimi yapıldığı ülke ise Türkiye’dir. Deliormanlı Filmi Konusu sizlere bahsedelim ve Deliorman lakabı olan adam şampiyon olan bir boksördür. Bu boksör eşini kaybedince boksörlüğü tek eder. Ayrıca Deliorman lakabı ile bilinen kişinin annesi de çok rahatsızdır.

Bu yüzden de tedavinin masrafları da artık çok kabarmıştır. Sonra tekrar boksörlüğe dönmeye karar vermektedir. Ardından bir gazeteci bu deli ormanın hikâyesini, yaşamını ve maçlarını merak ettiği için peşine düşmektedir. Fakat burada Tahsin Kara adında mafya babası vardır. Deliorman filminin senaryosunu Ali Tanrıverdi üstlenmiştir. Deliorman filminin konusu bir o kadar dram yüklü ve duygu yüklü olduğu için herkesin tüylerini diken, diken olacaktır. Deliorman filminin süresi doksan beş dakikadır.

Filmin yapımcılığını Sugarvarlz yapmıştır. Filmin Deliorman lakabını üstlenen başrol oyuncusu ise Sarp Leventoğlu’dur. Deliorman filmini beğenen kişiler sitemize girip yorum yapabilirler. Duygu ve dram yüklü film seven insanlar için muhteşem bir filmdir. Bu Deliorman filmini izlerken kesinlikle çok etkileneceksiniz. Deliorman film müziği Mabel Matizin geç dost kervan ve Feridun Düzağaç’tan ise alev, alev şarkısı seslendirilmiştir. Herkesin tarzına uygun bir film olduğunu düşünüyorum.

Çünkü filmin türü hem spor hem de aşktır. Sitemize girerek Deliormanlı filmini dublaj hd olarak ayrıca kesintisiz bir biçimde sizlerde izleme şansını yakalayınız. Filmi izlerken asla donmayacak ve aralarda reklamlar bile çıkmayacaktır. Sitemizde film izlemek tam anlamıyla çok güvenli olduğunu unutmayınız. Birçok kişi sitemizden bu filmi donmadan izleyerek keyif almıştır. Herkesin sitemize beklemekteyiz. İyi seyirler dileriz.