Genel Kültür

Ali Kundilli 2 Konusu

En sevilen ve beğenilen filmlerden olan Ali Kundilli 2 Filmi Konusu sizlere anlatacağım. Öncelik olarak Ali kundilli 1 filminde insanların dikkatini çekmeye başarmıştır. Ali Kundilli 2 filmi ile yepyeni maceraları ile hayranları ile tekrar buluşmaktadır. Ali Kundilli 2 filmi dört mart iki bin on altı tarihinde vizyona girmiştir. Ayrıca filmde yer alan oyuncularda oldukça başarılıdırlar.

Ali Kundilli 1 filminde İlknur’un peşinden koşan Ali kundilli 2 filminde İlknur ile evlenir ve kendisi çocuk beklemektedir. İlknur sekiz aylık hamile ve canı ne çekerse Aliye aldırmaktadır. İlknur’un son isteği rüyasında çocuğunu Ayvalık’ta doğurur ve Aliden isteği çocuğunu Ayvalık’ta doğurmaktır. Bu yüzden de İlknur Aliyi çok komik durumlara düşürecektir. Ali kundilli iki filmini izlemek yapmanız gereken sadece sitemize girip kesintisiz ve keyif alarak izleyebileceksiniz.

Ali kundilli iki filmini tek parça olarak sitemizden izleme şansını yakalayınız. Eğer isterseniz izleyen seyircilerimiz gibi sizlerde bu film hakkında görüşlerinizi sitemizde yazabilirsiniz. Ali kundilli 2 filminin yönetmenliğini Faruk Aksay üstlenmiştir. Filmin başarılı oyuncu kadrosu ise Ezgi, Cem Gelinoğlu, Sami Aksu ve Zeynep Aktuğ’dur. Ali kundilli 2 filminin türü komedidir.

Komedi filmi seven insanlar için harika bir film olduğunu söyleyebiliriz. Ali kundilli 2 filminin süresi tam yüz otuz dakikadan oluşmaktadır. Siz değerli seyircilerimizin yorumlarını sitemizde beklemekteyiz. Ali kundilli 1 filmi çok beğenildiğinden dolayı yönetmen devamı için karar aldı ve bu Ali kundilli 2 filmi bir o kadar komiktir.

Komedi filmler arasında en çok izlenen filmler arasında da yer almaktadır. Doya, doya kahkaha atabileceğiniz komik filmdir. Mutlaka Ali kundilli 2 filmini izlemenizi tavsiye ediyorum. Aileniz ve her yaşta çocuklarında rahatlıkla izleyebileceği türde olan bir filmdir. Ali kundilli 2 konusu ile yine sizleri kahkahaya boğacağından hiç şüpheniz olmasın. İyi seyirler.